Jak powstaje projekt?

Zadowolenie Klienta jest głównym celem mojej pracy, toteż tworząc projekt wychodzę naprzeciw Jego oczekiwaniom i pomysłom. Zanim przystąpię do tworzenia projektu, spotykam się z Państwem, by omówić preferencje odnośnie stylu, ulubionych kolorów, materiałów, charakteru, trybu życia. Istnieje również możliwość pracy zdalnej, bez konieczności spotykania się.

Kolejnym etapem jest inwentaryzacja pomieszczenia, na podstawie której mogę przenieść wnętrze do programu Cad Projekt i zaprezentować przykładowe układy funkcjonalne. W tym momencie można zmienić również układ ścian działowych oraz dokonać innych możliwych zmian budowlanych.

Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu koncepcyjnego, przechodzę do szczegółowego aranżowania wnętrza. Wizualizacje przedstawiają meble, kolory, sprzęt, ceramikę, armaturę i wszelkie dodatki niezbędne do dekorowania pomieszczeń. Indywidualnie zaprojektowane meble, dostosowane do potrzeb wnętrza, pozwalają osiągnąć niepowtarzalny wyraz.

Jeśli wszelkie przedstawione aspekty, są dla Państwa satysfakcjonujące, wówczas przechodzę do tworzenia dokumentacji.  Zawiera ona ostateczne wizualizacje, rzuty , przekroje, dyspozycje zmian w układzie elektryki, wod-kan. i c.o., oraz niezbędne wymiary do wykonania stolarki. Dokumentacja przekazywana jest w formie książki A4 lub A3, a także w pliku PDF.